Kontakt

Postadresse
KULTURO
℅ Alberte Westergaard
Magistervej 29, 1. th
2400 København NV

Spørgsmål eller indlæg kan sendes til: post@kulturo.dk

Redaktionsmedlemmer
Alberte Westergaard Alberte@kulturo.dk 
Ditte Horsholt Ditte@kulturo.dk
Frederik Olsen Frederik@kulturo.dk
Klara Li Klarali@kulturo.dk
Lise Bøgh Pedersen Lise@kulturo.dk
Maiken Gadegård Maiken@kulturo.dk
Magnus Kruse Lykke: magnus@kulturo.dk
Rasmus Møller Hansen Rasmus@kulturo.dk
Sigrid Valbjørn Stavnsbjerg Sigrid@kulturo.dk

Gå i gang med at taste din søgning herover og tryk enter for at søge. Tryk ESC for at annullere.

Tilbage til toppen